Otvorený list pánovi K. (Ein offener brief an Herrn K)

Autor: Kristína Janščová | 24.11.2013 o 11:27 | (upravené 11.3.2014 o 23:13) Karma článku: 7,58 | Prečítané:  541x

Dobrý deň pán K., V prvom rade sa Vám chcem ospravedlniť, že tento list píšem až dnes ráno a nenašla som si na to čas v noci, hneď po oznámení výsledku volieb. Bola som totiž zaneprázdnená učením sa textu MOR HO! a študovaním Protokolov sionských mudrcov. (Ono to fakt existuje, no verili by ste tomu?)

Som nesmierne šťastná, že všetky ovečky v stáde otvorili svoje oči a dali Vám svoj hlas. Konečne sa našli ľudia, ktorí neskočili na lep prázdnym populistickým rečiam politikov o tom, že ak ich zvolia, bude to na Slovensku lepšie. Vy ste ani náhodou svoju kampaň nezaložili na jednom jedinom probléme, z ktorého profitujete už roky, a to si na Vás vážim. Toto ožobračovanie slušných ľudí v prospech cigánskych parazitov predsa musí skončiť!

Pán K., moje národné povedomie po tejto noci narástlo do astronomických výšok, dokonca ešte vyššie ako počas MS v hokeji. Rozmýšľam, že zajtra zájdem do Martina na cintorín položiť veniec na hrob Tisovi. Nešli by ste so mnou? Myslím si, že by taká akcia by bola vyjadrením veľkej vďaky Vašim voličom. Len mám menší problém, tú vlajku s gardistickým dvojkrížom mi na poslednej akcii zhabali policajti, nemohli by ste sa opýtať brata, či by nebol taký láskavý a nepožičial mi jednu z obchodu?

Bože, čo to trepem. Ja nepatrím k tej časti Vašich voličov, ktorí podporujú pravicový extrémizmus. Volila som Vás preto, lebo cítim, že Slovensko potrebuje zmenu. Tak ako ju potrebovalo v roku 1944 a práve Banská Bystrica sa stala jej útočiskom. Krásna symbolika, však? Spomínate si ešte z učebníc dejepisu na boj Slovákov proti nemeckému útlaku a proti tomu, aby boli ľudia stíhani, prenasledovaní a zabíjaní za to, akí sa narodili? Vlastne...možno sa holokaust ani nestal a učebnice nepodávajú pravdivé informácie. Idem gúglovať nejaké alternatívne médiá bez cenzúry, ktoré mi všetko vysvetlia.

Musím sa Vám k niečomu priznať. Mám rómske korene a moja sexuálna orientácia sa líši od tej, ktorú má 96% ľudí na zemi. Je to veľmi veľký problém? Ak áno, som ochotná ísť na liečenie, pretože homosexualita je choroba a Vy „odmietate registrované partnerstvá, adopciu detí homosexuálmi a propagáciu sexuálnych úchyliek." To, že mám sexuálnu úchylku som si uvedomila len vďaka Vám, za čo Vám ďakujem. A vlastne, ak niekedy stretnete Kuffu, odkážte mu, že aj jemu ďakujem.

Práve som sa napila koly. Ak by všetko vyšlo podľa Vašich predstáv a splnili by ste 5. bod svojho volebného programu o zostavení Domobrany, bolo by reálne, že by Vaši chlapci prišli ku mne domov a zavreli ma za vlastizradu z dôvodu konzumácie výrobkov z iných krajín ako zo Slovenska? Ak áno, pôjdem do klasického väzenia, niečoho väčšieho a organizovaného, kde budem môcť pracovať alebo do katolíckej školy na prevýchovu? Viete, keď aj tá homosexualita...

Položila by som Vám i viac otázok, no musím si ísť preopakovať text hymny Slovenského štátu, ak by sa náhodou konala tá akcia pri Tisovom hrobe. A ešte, idem sa pokúsiť zbaviť svoj jazyk koktania, keďže pri vyslovovaní Vášho priezviska by to mohlo spôsobiť nemalé problémy medzi nami aj napriek tomu, že Vás vo Vašom politickom programe bezvýhradne podporujem.

Auf Wiedersehen, Herr K. !

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Galkova kauza odpočúvania trvá roky, súdy ju nechcú riešiť

Obžaloba na bývalého šéfa Vojenského obranného spravodajstva Pavla Brychtu leží na súde od februára 2016. Najvyšší súd mu teraz prikázal konať.

KOMENTÁRE

Česi mieria do čiernej diery Európy. Všetko pre korunu

Je možné, že šanca ľahkého vstupu do eurozóny zmizne.


Už ste čítali?