Ako byť správnym Slovákom (manuál v 20-tich bodoch)

Autor: Kristína Janščová | 9.9.2013 o 20:07 | (upravené 11.3.2014 o 23:14) Karma článku: 12,17 | Prečítané:  2093x

1. Závisť. Prvá vec, ktorú si potrebuješ zapísať do svojho zoznamu a ďalej ju šíriť medzi ľudí. Je jedno či ide o závisť kvôli finančnému, kariernému či vzťahovému úspechu druhého. Hlavne nech ťa to poriadne vytáča, ale nikdy za to nemôžeš viniť seba a už vôbec nerozmýšľaj nad tým že TY si pre úspech nič neurobil alebo nebodaj robíš málo! Ostatní sú svine, ty nie.

2. Fiko je cocot. Netreba ti vedieť prečo ani zaujímať sa o to, jednoducho je to tak, lebo všetci to hovoria. Nie, ani ja neviem kto ho teda volil.

3. Ak si chodec, choď cez prechod rýchlosťou približujúcou sa k priemernej rýchlosti chôdze korytnačky. A zásadne na červenú, veď to tlačítko že čakáš na prechode aj tak nefunguje a nemáš čas čakať pol minúty aby si bezpečne prešiel.

4. Ak si vodič, taktiež choď zásadne na červenú, no medzitým hlasno trúb na auto pred tebou, pretože „ten idiot fakt nevie jazdiť, isto je to žena!"

5. Ak máš doma nejaké knihy, spáľ ich. Všetko ti predsa ponúkajú televízie. Ale Ka(r)masutru a vkladnú knižku si nechaj, tie sa ešte niekedy môžu zísť.

6. Ak si splnil bod č. 5, môžeš začať nadávať na to, že televízie okrem hlúpych Fariem, Vyvolených a podobných duchaplných reality show nič normálne nedávajú. Sex, sex a ešte raz sex, niečo otrasné!

7. Sex je teda zlý. Zopakuj bod č. 5 s tým, že spáliš aj Kamasutru. Je to fuj!

8. Choď do kostola minimálne každú nedeľu ale každému hovor, že cirkev neuznávaš, lebo im ide len o peniaze. Povedz to aj farárovi, ktorému predtým hodíš bankovku do pokladničky.

9. Odsudzuj všetko, čo je iné. Hlavne gayov, lebo je to len hnusná LGBT lobby a všetko čo k nám preniklo zo západu je fuj!

10. Ak zistíš, že niekto z tvojich známych je gay, ospravedlň sa vetou „Ale ty si výnimka, u teba to beriem lebo ťa mám rád."

11. Každému sa zdôver s tým, že nenávidíš svoje rodné mesto a keby si mohol, už tu dávno nie si. Ak ti niekto povie, že môžeš odísť, argumentuj tým že nemáš peniaze, lebo v tomto štáte sa naozaj nedá slušne zarobiť.

12. Všetci politici sú idioti, a preto zásadne nechoď voliť. Keby totiž  voľby mohli niečo zmeniť, už dávno by ich zakázali. Nesnaž sa veci meniť, ale po voľbách sa sťažuj na to, „kto mohol zvoliť takých dementov".

13. Tradičná rodina, tradičná rodina! To je jediné, na čom záleží, pretože homosexuáli vážne ohrozujú budúcnosť národa. A navyše je dokázané, že štatisticky najviac prenášajú AIDS. Toto hovor každému pri fľaši vodky a ak sa ti dotyčný/dotyčná zapáči, vyspi sa s ním/s ňou. Na kondóm samozrejme kašli, veď nie si homosexuál, takže nakazenie ti nehrozí.

14. Národné symboly si váž zásadne len počas MS v hokeji. Svoju lásku k Slovensku môžeš v tomto období zveľadiť napríklad zavesením vlajky na auto, na okno či preopakovaním si textu slovenskej hymny.

15. Nepotrebuješ to, ale je to v akcii? Kúp si to. Je to predsa v akcii!

16. Pohoršuj sa nad tým, ako Slováci strašne pijú. A potom si nalej ďaľšiu.

16. Ak ideš študovať, na jazyky kašli, lebo Čaplovič povedal. Radšej sa nechaj zlákať tým, že ak si vyberieš školu s technickým zameraním, uplatníš sa. A preto sa kvôli peniazom vzdaj toho, čo ťa baví.

17. Všade naokolo rozširuj to, aký je Facebook zabijak voľného času a tiež je to len výdobytok západu. Fakt, že vďaka Facebooku si sa dostal k tomuto článku, ignoruj.

18. Ak sa predsa len priznáš že ten hlúpy Facebook založený máš, vystupuj tam pod cudzím menom a vyjadruj sa ku všetkým témam o ktorých máš zaručene z médií pravdivé informácie. Čo sa týka zdrojov, čítaj zaručene stránky obsahujúce názov „alternatívne spravodajstvo" či „sloboda" alebo „bez cenzúry". Informácie uvedené v nich si zásadne neoveruj v iných médiách, to by bola len strata času.

19. Základné pravidlo diskusie: PRAVDU MÁŠ VŽDY TY! Je jedno kto ako argumentuje, ty musíš vždy vyhrať. A či už ide o Sýriu, Iluminátov, Dvojičky, LGBT, Olympiádu... vždy máš pravdu TY. Ak dostávaš za komentáre čoraz menej LAJK-ov a máš pocit, že ťa zahnali do úzkych, vytiahni eso z rukáva: nadávky. Môžeš začať klasickými, ktoré sú pred 22:00 v TV cenzúrované. Pokiaľ nezaberá ani to, zdokonaľuj sa každým dňom v slovnej zásobe napríklad takýmito stránkami: http://www.tomasulej.sk/nadavky/

20. Zisti si mail autorky tohto článku a posielaj jej celý rad urážok a vulgarizmov, ktoré si sa medzitým naučil. V prípade veľkej túžby vyriešenia svojich komplexov ju môžeš aj zaspamovať ;)

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Galkova kauza odpočúvania trvá roky, súdy ju nechcú riešiť

Obžaloba na bývalého šéfa Vojenského obranného spravodajstva Pavla Brychtu leží na súde od februára 2016. Najvyšší súd mu teraz prikázal konať.

KOMENTÁRE

Česi mieria do čiernej diery Európy. Všetko pre korunu

Je možné, že šanca ľahkého vstupu do eurozóny zmizne.


Už ste čítali?